Wczytuję dane...
Dostawa i płatności

Nasz sklep internetowy prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową.

Opłaty za zamówienie można dokonać poprzez system płatności elektronicznej PayU lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Jeśli wybiorą Państwo opcję płatności PayU -zamówienie należy opłacić od razu po złożeniu go, przechodząc do systemu płatności elektronicznej.

Zamówienie z wybraną opcją płatności przelewu tradycyjnego należy opłacić najpóźniej do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Numer konta bankowego do przelewu jest generowany po złożeniu zamówienia i przesyłany na adres mailowy przypisany do zamówienia. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Wykonanie przelewu na konto sklepu po ustalonym czasie 48 godzin będzie wiązało się z automatyczną anulacją zamówienia.

Natomiast opłatę za zamówienie z wybraną opcją płatności za pobraniem uiszcza się w momencie odbioru paczki od kuriera.


Zamówienia opłacone na pomocą PayU, złożone w dni robocze do godziny 13 oraz zamówienia pobraniowe złożone w dni robocze do godziny 13 są zwykle kierowane do realizacji tego samego dnia. Zamówienia opłacone tradycyjnym przelewem bankowym - są kierowane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym – jeśli księgowanie zostanie dokonane do godziny 13 w dni robocze – to zamówienie jest kierowane zwykle do realizacji tego samego dnia. Ze względów logistycznych zamówienia złożone po godzinie 13 lub zaksięgowane na koncie bankowym po godzinie 13, mogą zostać skierowane do realizacji w następnym dniu roboczym. Zamówienia składane w dni wolne od pracy są realizowane w pierwszy dzień roboczy.

Paczki doręczane są firmą kurierską DHL lub DPD. Przewidywany czas doręczenia wynosi od 24 do 48 godzin od momentu skierowania zamówienia do realizacji. Przesyłki doręczane są od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni świątecznych).

 

Dostępne formy i koszty wysyłki:

Przesyłka kurierska – 12,50 zł

 

Polecamy zapoznanie się z naszą zakładką FAQ – w której znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.