Wczytuję dane...
O nas

„Nudzi mi sieeeee…..” – jak często słyszymy ten tekst od naszych dzieci?! Walczmy! Działajmy! Niech nasze zabawki będą skuteczną bronią przeciwko nudzie!!!

Posiadamy w ofercie kilka tysięcy zabawek i akcesoriów licencyjnych dla dzieci w różnym wieku. W naszej ofercie znajdują się także tekstylia: pościel, poduszki i kocyki oraz artykuły sportowe: hulajnogi, jeździk, rowerki itp.

Znajdziecie Państwo głównie produkty z motywami postaci z popularnych bajek i kreskówek, a także filmów i gier dla dzieci, takich jak:  Myszka Mickey i Myszka Minnie, Frozen, Minionki, Avengers, Minecraft, Star Wars, Spiderman, Cars, czy My Little Pony. A także produkty zgodne z najnowszymi trendami dziecięcego świata, czyli Pidżamersi, Shimmer i Shine, Psi Patrol, LOL Surprise lub znany z Facebookowych naklejek uroczy, aczkolwiek troszeczkę leniwy kot Pusheen. 

Logo oferta

Nasze zabawki spełniają normy europejskie (przede wszystkim EN71, która dotyczy bezpośrednio zabawek). Ogólne instrukcje użytkowania zgodne z wytycznymi PIH znajdują się na opakowaniu.

Wspieramy polskich przedsiębiorców – nasz towar pochodzi tylko z polskich hurtowni, które mają ugruntowaną pozycję na rynku i jest fabrycznie nowy.

Jesteśmy nową na rynku firmą, ale staramy się stale poszerzać naszą ofertę oraz ulepszać obsługę naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa uwagi i sugestie.

 Zapraszamy do odwiedzin fanpage

Zapraszamy do odwiedzin naszego fanpage'a na Facebooku: https://www.facebook.com/NUDZI-MI-SIE

Pozdrawiam i zapraszam Cię serdecznie do zakupów,

Justyna Wawrzyńczak
Założycielka sklepu internetowego nudzi-mi-sie.pl