Wczytuję dane...

Festiwal Niebanalnych Artykułów dla Dzieci - dzień 3

Festiwal Niebanalnych Artykułów dla Dzieci - dzień 3

          Pomysł na dzisiejszy artykuł właściwie sam mi wpadł do głowy, gdy wyjrzałam za okno - piękna pogoda, słońce świeci - wiosna! Dodatkowo mamy majowy weekend - wprost idealnie, aby wybrać się na wycieczkę. Niezależnie czy to będzie mała, czy duża wycieczka - twoje dziecko z całą pewnością będzie chciało zabrać na nią jakaś zabawkę. 

         Producent plecaków, firma Copywrite oferuje nam w swoich produktach bardzo ciekawą opcję. na zabranie ze sobą maskotki. Mianowicie plecaczki zostały zaprojektowane tak, że z przodu posiadają specjalne nosidełka na maskotkę. Dzięki temu można wygodnie zabrać swojego pluszowego przyjaciela ze sobą. I -co ważne: w plecaku nadal zostaje miejsce na picie, coś do zjedzenia -czy po prostu inne zabawki! :)

nudzi-mi-sie.pl

Maskotkę w dowolnej chwili, bez trudu można odpiąć. Maskotka jest w zestawie z tym rewelacyjnym plecaczkiem. Do wyboru mamy sympatyczne pieski, uroczego królika, jest też mięciutki słonik i wesoła małpka. 

nudzi-mi-sie.pl

        Plecak jest jednokomorowy, zapinany na zamek błyskawiczny. Posiada regulowane, szerokie ramiona i uchwyt w formie rączki do wygodnego przenoszenia.

nudzi-mi-sie.pl

A - i zapomniałabym, że jest też wersja takiego plecaka na kółkach!

 nudzi-mi-sie.plnudzi-mi-sie.pl

Plecak wyposażony jest w zdejmowany stelaż na kółkach z wyciąganą rączką, który bez wątpienia odciąży plecy naszego dziecka. 

nudzi-mi-sie.pl            Opcja bardzo przydatna, kiedy nasze dziecko potrzebuje mieć wolne ręce - ale nie chce rezygnować z towarzystwa maskotki. Co za tym idzie, rodzic też nie musi nosić za dziecko pluszaka - bo można go szybko przymocować do plecaczka. Zarówno plecaczki jaki i maskotki są wyprodukowane z lekkich materiałów, więc nie obciążą zbytnio pleców naszej pociechy. Takie rozwiązanie zdecydowanie mnie przekonuje. A do tego... są po prostu  urocze! :)

A więc w drogę! Razem z naszymi pluszakami!

A plecaczki znajdziecie tutaj: https://nudzi-mi-sie.pl/q/?keywords=odpinana%20maskotka